KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14024501

nr 1402 4501

Angela Mekusa

(1920-2004)

Träsnitt, Angela Mekusa (1920-2004), Signerad, daterad -70, änglar. Motivet: 17x12, yttermått inklusive ram: 40x30 cm

Utrop:

600 kr

måndag 7 juni 2021
kl 18:09:28